MediaFront (7.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Category
ar: التصنيف

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Theme
ar: حلة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Loop
ar: حلقة

en: Link URL
ar: رابط

en: Template
ar: القالب

en: export
ar: تصدير
