MediaFront (7.x-2.0-rc2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Category
fa: دسته

en: edit
fa: تدوین

en: Export
fa: استخراج

en: Preset Name
fa: نام از پیش تعیین شده

en: Theme
fa: پوسته

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Loop
fa: حلقه

en: Link URL
fa: آدری واصلی
