MediaFront (7.x-2.0-rc2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں
