MediaFront (7.x-2.0-rc3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Category
ast: Categoría

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: <none>
ast: <nengún>
