MediaFront (7.x-2.0-rc3) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Category
te: వర్గం

en: edit
te: మార్చు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Introduction
te: పరిచయం
