MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Node
br: Skoulm

en: Introduction
br: Digoradur
