MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Další

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Category
cs: Kategorie

en: edit
cs: upravit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: <none>
cs: <žádné>

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Introduction
cs: Úvod

en: Logo URL
cs: URL loga

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Template
cs: Šablona

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Content ID
cs: ID obsahu
