MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Next
da: Næste

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Category
da: Kategori

en: edit
da: redigér

en: Export
da: Eksportér

en: Preset Name
da: Forvalgsnavn

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Theme
da: Tema

en: Keywords
da: Nøgleord

en: <none>
da: - ingen -

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Introduction
da: Introduktion

en: Shuffle
da: Bland

en: Template
da: Skabelon

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Content ID
da: Indholds-ID

en: export
da: eksportér

en: Save Preset
da: Gem forvalg
