MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Theme
mn: Загвар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа
