MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ
