MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Category
nn: Kategori

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga
