MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Category
oc: Categoria

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Theme
oc: Tèma

en: Keywords
oc: Mots claus

en: <none>
oc: --pas cap--

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Loop
oc: Bocla

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Template
oc: Modèl

en: Content ID
oc: ID del contengut

en: export
oc: exportar

en: Commercial
oc: Comercial
