MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ
