MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
