MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Category
sl: Kategorija

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Theme
sl: Tema

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: <none>
sl: <brez>

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Content ID
sl: ID vsebine
