MediaFront (7.x-2.0-rc4) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Next
sv: Nästa

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Category
sv: Kategori

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Preset Name
sv: Namn på förhandsinställning

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Theme
sv: Tema

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Logo URL
sv: URL till logga

en: Shuffle
sv: Blanda

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Template
sv: Mall

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Content ID
sv: ID-nummer för innehåll

en: export
sv: exportera

en: Save Preset
sv: Spara förhandsinställning

en: MediaFront Presets
sv: Förhandsinställningar för MediaFront
