MediaFront (7.x-2.0-rc5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: User
am: ተጠቃሚ
