MediaFront (7.x-2.0-rc5) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Category
az: Kateqoriya

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Preset Name
az: Əvvəlcədən təyin olunmuş ad

en: Theme
az: Tema

en: Keywords
az: Açar söz

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Loop
az: Döngə

en: Link URL
az: URL linki

en: Plugins
az: Pluqinlər
