MediaFront (7.x-2.0-rc5) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Category
km: ប្រភេទ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Content ID
km: លេខ​សម្គាល់​មាតិកា
