MediaFront (7.x-2.0-rc5) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड
