MediaFront (7.x-2.0-rc5) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Next
tr: Sonraki

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Category
tr: Kategori

en: edit
tr: düzenle

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Preset Name
tr: Önceden Ayarlanmış Ad

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Theme
tr: Tema

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Loop
tr: Döngü

en: Logo URL
tr: Logo URL adresi

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Template
tr: Şablon

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Content ID
tr: İçerik ID

en: export
tr: dışarı ver

en: Poster
tr: Gönderen

en: Media Player
tr: Medya Oynatıcısı
