MediaFront (7.x-2.0-rc6) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Category
bg: Категория

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Keywords
bg: ключови думи

en: <none>
bg: <не>

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Template
bg: Шаблон
