MediaFront (7.x-2.0-rc6) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Content ID
bo: ནང་དོན་གྱི་ཨང་རྟགས
