MediaFront (7.x-2.0-rc6) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Next
cy: Nesaf

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Category
cy: Categori

en: edit
cy: golygu

en: Export
cy: Allfudo

en: Theme
cy: Thema

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: <none>
cy: <dim>

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Link URL
cy: Cysylltu URL
