MediaFront (7.x-2.0-rc6) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preset Name
hy: Նախադրված անուն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ
