MediaFront (7.x-2.0-rc6) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು

en: Other Settings
kn: ಇತರೆ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
