MediaFront (7.x-2.0-rc6) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy
