MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Category
be: Катэгорыя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Theme
be: Тэма

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: <none>
be: -Няма-

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Template
be: Шаблон

en: Content ID
be: ID змесціва

en: export
be: экспартаваць
