MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Category
eo: Kategorio

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo
