MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Category
eu: Kategoria

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Theme
eu: Tema

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Content ID
eu: Eduki IDa

en: export
eu: esportatu
