MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Created
ga: Cruthaithe
