MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Plugins
ka: ჩანართები
