MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Next
pl: Dalej

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Category
pl: Kategoria

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preset Name
pl: Nazwa zestawu

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Theme
pl: Skórka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Loop
pl: Pętla

en: Logo URL
pl: Adres URL loga

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Template
pl: Szablon

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Content ID
pl: ID zawartości

en: Player Width
pl: Szerokość odtwarzacza

en: Player Height
pl: Wysokość odtwarzacza

en: export
pl: eksportuj

en: Commercial
pl: Reklama

en: Save Preset
pl: Zapisz zestaw

en: User uid
pl: ID użytkownika

en: MediaFront : Players
pl: MediaFront : Odtwarzacze

en: Import preset
pl: Importuj preset

en: Original Image
pl: Oryginalny obrazek
