MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Category
ps: ټولی

en: Export
ps: بهرول

en: Theme
ps: ویینه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: User
ps: غړی

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Plugins
ps: لګونونه
