MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Next
pt: Seguinte

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Category
pt: Categoria

en: edit
pt: editar

en: Export
pt: Exportar

en: Preset Name
pt: Nome do preset

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
pt: Tem certeza de que deseja eliminar a predefinição %name?

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Theme
pt: Tema

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: <none>
pt: [nenhum]

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Introduction
pt: Introdução

en: Loop
pt: Ciclo

en: Logo URL
pt: URL do logotipo

en: Link URL
pt: URL da Ligação

en: Plugins
pt: Extensões

en: Other Settings
pt: Outras definições

en: Content ID
pt: ID Conteúdo

en: export
pt: exportar

en: Original Image
pt: Imagem original
