MediaFront (7.x-2.0-rc7) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
