MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Category
af: Kategorie

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode
