MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Category
bs: Kategorija

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Theme
bs: Tema

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod
