MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Category
gl: Categoría

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Theme
gl: Tema

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Introduction
gl: Introdución

en: Loop
gl: Bucle

en: Logo URL
gl: URL do logotipo

en: Template
gl: Modelo

en: Plugins
gl: Complementos

en: Content ID
gl: ID do contido

en: export
gl: exportar
