MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Next
is: Næsta

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Category
is: Flokkur

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Preset Name
is: Nafn stillingar

en: Theme
is: Þema

en: Keywords
is: Lykilorð

en: <none>
is: <enginn>

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Template
is: Sniðmát
