MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Next
ja: 次へ

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Category
ja: カテゴリー

en: edit
ja: 編集

en: Export
ja: エクスポート

en: Preset Name
ja: プリセット名

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Theme
ja: テーマ

en: Keywords
ja: キーワード

en: <none>
ja: <なし>

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Introduction
ja: 序文

en: Loop
ja: ループ

en: Shuffle
ja: シャッフル

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Template
ja: テンプレート

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Content ID
ja: コンテンツID

en: export
ja: エクスポート
