MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Category
nl: Categorie

en: edit
nl: bewerken

en: Export
nl: Exporteren

en: Preset Name
nl: Instellingsnaam

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: <none>
nl: -geen-

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Loop
nl: Lus

en: Logo URL
nl: URL van het logo

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Other Settings
nl: Overige instellingen

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Player Width
nl: Videobreedte

en: Player Height
nl: Videohoogte

en: export
nl: exporteer

en: Save Preset
nl: Instelling opslaan

en: Player Settings
nl: Player instellingen

en: Player Preview
nl: Speler voorbeeld

en: Preset Settings
nl: Instellingsinstellingen

en: Preset Information
nl: Instellingsinformatie

en: Player to Player
nl: Speler naar Speler

en: Original Image
nl: Oorspronkelijke afbeelding
