MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Template
sr: Шаблон
