MediaFront (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་
