MediaFront (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Category
he: קטגוריה

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Preset Name
he: שם הקבוע מראש

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: <none>
he: <ללא>

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Loop
he: בלופ

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: export
he: ייצוא
