MediaFront (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Next
ru: Вперёд

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Category
ru: Категория

en: edit
ru: изменить

en: Export
ru: Экспортировать

en: Preset Name
ru: Имя предустановки

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить шаблон %name?

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Theme
ru: Тема

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: <none>
ru: <нет>

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Introduction
ru: Введение

en: Loop
ru: Цикл

en: Logo URL
ru: URL логотипа

en: Shuffle
ru: Перемешать

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Template
ru: Шаблон

en: Plugins
ru: Плагины

en: Content ID
ru: ID материала

en: YouTube URL
ru: Ссылка на YouTube

en: Player Width
ru: Ширина плеера

en: Player Height
ru: Высота плеера

en: export
ru: экспорт

en: Save Preset
ru: Сохранить установки

en: User uid
ru: UID пользователя

en: Original Image
ru: Оригинальное изображение
