MediaFront (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Category
ast: Categoría

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu
