MediaFront (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Category
bn: বিভাগ

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: User
bn: ব্যবহারকারী
