MediaFront (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Category
ca: Categoria

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Template
ca: Plantilla

en: Content ID
ca: ID del contingut
