MediaFront (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Content ID
el: ID περιεχομένου
